zamknij

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 
Facebook AgroNews Twitter AgroNews Youtube AgroNews GooglePlus AgroNews

Timac2

Intermag2

Wybieramy Kwaterę na Medal 2016 - Zagłosuj i wygraj!
2016-12-17

Konkurs agroturystyczny AGRO i AgroNews

Poniżej zamieszczamy foto-wizytówki gospodarstw agroturystycznych, które wcześniej zostały zaprezentowane na łamach Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.

Zadaniem Państwa jest wskazanie spośród nich jednego gospodarstwa, które - Waszym zdaniem – stwarza najlepsze i najciekawsze warunki wypoczynku na wsi. Przed wyborem tego jedynego gospodarstwa, wszystkich głosujących - zapraszamy do zapoznania się ze stronami internetowymi wszystkich nominatów.


Swój głos możecie Państwo oddać najpóźniej do 6 stycznia 2017 r., poprzez udział w sondzie Agro News „Kwatery na Medal”. Na uczestników konkursu, którzy najwcześniej prześlą swoje „typy” mailem do redakcji AGRO na adres: agroredakcja@agroredakcja.pl  -  czekają nagrody, m.in. książki poradnicze.

Oto nominaci do tytułu Kwatera na Medal 2016:

GACANEK, Ewa i Marek Mieruszewscy, Wielkie Budziska, woj. kujawsko-pomorskie

www.gacanek.pl
 

DWOREK WŚRÓD JESIONÓW, Elwira Mirecka-Kucharska, Łężce, woj. wielkopolskie

www.dworekwsrodjesionow.pl
 

GOŚCINIEC BANICA, Jolanta i Tomasz Nowakowie, Jędrzej Jakubowski, Krzywa-Banica, woj. małopolskie

www.banica.com.pl
 

ZACHÓD SŁOŃCA, Hanna i Ryszard Diaków, Dzikowo, woj. zachodniopomorskie

www.zachod-slonca.pl
 

SOSENKA, Elżbieta i Sławomir Małż, Łączki, woj. mazowieckie

www.agro-sosenka.pl
 

KONICZYNKA, Martyna i Dariusz Gasińscy, Chodel, woj. lubelskie

www.koniczynka.net

 

ORZECHOWE WZGÓRZE, Zbigniew Legat, Orzechowo, woj. warmińsko-mazurskie


www.orzechowo.warmia.pl

 

STAJNIA ARTYSTYCZNA MARCINKÓW, Marzena Michałowska-Kowalik, Marcinków, woj. łódzkie


www.mojmarcinkow.republika.pl
 

DANIELÓWKA, Ewa i Ewelina Barczyńska, Ciemiętniki, woj. świętokrzyskie

www.danielowka.eu
 

SWOJSKA CHATA, Wiesława Gordziejewska, Stary Gierałtów, woj. dolnośląskie

www.swojskachata.net
 

LEŚNY DWOREK, Małgorzata i Bogusław Ostapowicz, Kryłatka, woj. podlaskie


www.lesnydworek.krylatka.pl

 

KASZËBSKÔ CHËCZ, Jadwiga i Andrzej Kozaczenko, Maks, woj. pomorskie


www.kaszuby-checz.pl 

 

Wszystkie gospodarstwa agroturystyczne zakwalifikowane do konkursu Kwatera na Medal 2016 zostaną tradycyjnie wyróżnione statuetkami „mądra sówka” i okolicznościowymi dyplomami. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i uhonorowanie jego wszystkich laureatów nastąpi 24 stycznia 2017 r. w Warszawie podczas Noworocznej Gali Agrobiznesu na SGGW.

Tekst. i fot.: Redakcja Agro,
Redakcja AgroNews

Tagi: Kwatera na medal, AGRO, agroturystyka. Mądra Sówka, SGGW, ,

powrót

Wydrukuj Do góry strony

Twój komentarz

KOMENTARZ:

PODPIS:

Twój komentarz zostanie wyemitowany po zatwierdzeniu jego treści przez moderatora.
Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.

Komentarze

∼agata [2017-01-08 22:55:03]

∼Stojan Glavina Trst Italija [2017-01-06 15:37:47]

Gosciniec Banica,veseli me da sem sodeloval pri glasovannju.Lep pozdrav iz sončnega Primorja.Stojan

∼Stępniak Krystyna [2017-01-06 12:57:13]

Dworek wśród jesionów to na pewno nie będzie stracony dzień - przyjeżdżajcie

∼Zeriali Milena Trst It. [2017-01-06 12:04:42]

Gosciniec Banica,vedno najbolja!

∼gość [2017-01-05 23:55:30]

∼gość [2017-01-05 21:45:53]

∼gość [2017-01-05 21:45:15]

∼Stojan Glavina Trst Italija [2017-01-05 21:05:06]

Gosciniec Banica,vedno nalepša in najbolja!

∼Zeriali Milena Trst It. [2017-01-05 12:43:01]

Gosciniec Banica!!

∼Julita [2017-01-04 21:35:10]

Polecam wspaniałe miejsce i okolice :-)

∼Stojan Glavina Trst Italija [2017-01-04 21:33:13]

Gosciniec Banica,vedno najbolja!

∼Marek i Basia [2017-01-04 21:01:35]

Polecamy wspaniałą rodzinną atmosferę Lesnego Dworku, piekną okolicę nadbiebdzańską i pyszne jedzonko Pani Małgosi!

∼Gapa [2017-01-04 17:39:12]

Dworek wśród Jesionów Świetne miejsce do rodzin z dziećmi polecam.

∼gość [2017-01-04 14:48:34]

Dworek wśród jesionow wspaniale miejsce,
wlasciciele wspaniali ludzie naprawdę urokliwe miejsce.

∼Margareta [2017-01-04 13:37:01]

Gościniec Banica - wyjątkowe miejsce, święty spokój,najlepsze na świecie kozie sery(i nie tylko),fajni ludzie i człowiek czuje się lepiej niż w swoim domu).

∼Zeriali Milena Trst It. [2017-01-04 12:27:38]

Gosciniec Banica

∼Stojan Glavina Trst Italija [2017-01-03 18:02:38]

Gosciniec Banica ,lepi spomini na dopust

∼Paweł [2017-01-03 13:46:07]

Polecam Swojską Chate, klimatyczne miejsce do odpoczynku ;)

∼Gosia [2017-01-03 11:16:35]

Polecam Swojską Chatę,piękna okolica, mili gospodarze, dobre jedzenie. Człowiek czuje się jak w domu.

∼Zeriali Milena Trst It. [2017-01-03 11:10:40]

Gosciniec Banica,najljubša!

∼Aga [2017-01-02 21:32:11]

Piękna okolica gdzie znajduje się Dworek Wśród Jesionów polecam koniecznie cisza spokój. Raj dla dzieci. Jednym słowem trzeba pojechać a się zakochacie!

∼Stojan Glavina Trst Italija [2017-01-02 17:50:56]

Gosciniec Banica,toplo priporočam!

∼Małgorzata [2017-01-02 13:14:31]

Dworek Wsród Jesionów polecam bardzo gorąco, super miejsce, wspaniali właściciele, bardzo fajna rodzinna atmosfera, jedzonko wyśmienite, pokoje przecudne.

∼Małgorzata [2017-01-02 13:14:28]

Dworek Wsród Jesionów polecam bardzo gorąco, super miejsce, wspaniali właściciele, bardzo fajna rodzinna atmosfera, jedzonko wyśmienite, pokoje przecudne.

∼Zeriali Milena Trst It. [2017-01-02 12:59:08]

Gosciniec Banica,priporočam !

∼Wioletta [2017-01-02 12:47:08]

Dworek Wśród Jesionów polecam oczywiście!!!wspaniała domowa atmosfera ❤❤❤❤❤❤❤❤❤cudowni gospodarze,i przyjacielskie zwierzęta,piękny krajobraz las, jeziora, pola i ogòlne obcowanie z naturą,pyszne zawsze świeże jedzonko,super pokoje z łazienkami i wygodnymi łòżkami

∼Szymon z Lubon [2017-01-02 12:00:56]

Dworek Wśród Jesionów - POLECAM

∼Szymon z Lubon [2017-01-02 12:00:40]

Dworek Wśród Jesionów - POLECAM

∼Stojan Glavina Trst Italija [2017-01-01 14:38:16]

Gosciniec Banica,srčno si želim obiskati ta prelepi kraj tudi v tem letu.

∼Stojan Glavina Trst Italija [2017-01-01 14:38:14]

Gosciniec Banica,srčno si želim obiskati ta prelepi kraj tudi v tem letu.

∼Zeriali Milena Trst It. [2017-01-01 11:31:01]

Gosciniec Banica,za dober začetek leta!

∼Ola [2017-01-01 02:06:46]

Polecam Wszystkim Swojską Chatę

∼Ola [2017-01-01 02:06:09]

Polecam Wszystkim Swojską Chatę

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-31 16:55:47]

Gosciniec Banica.Vsem ki glasujejo,voščim zdravo in uspešno leto 2017.Stojan

∼Zeriali Milena Trst It. [2016-12-31 11:05:08]

Gosciniec Banica.Srečno Novo Leto 2017!

∼gość [2016-12-30 20:16:54]

∼MK [2016-12-30 14:48:10]

Swojska Chata niepowtarzalna atmosfera. Cudowni gospodarze i wspaniały pies...

∼MK [2016-12-30 14:47:46]

Swojska Chata niepowtarzalna atmosfera. Cudowni gospodarze i wspaniały pies...

∼Milena Zeriali ,Trst Italija [2016-12-30 14:12:57]

Gosciniec Banica.

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-29 18:40:47]

Gosciniec Banica, bogata historija.12 infanteristov 97 peš polka iz Trsta je pokopanih na pokopališču št. 6 v Krempni.Padli so v decembru 1915.

∼Milena Zeriali ,Trst Italija [2016-12-29 13:52:39]

Gosciniec Banica!

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-28 18:18:03]

Gosciniec Banica,odlična kuhinja!

∼Piotr [2016-12-28 17:49:10]

Swojska Chata -Gierałtów-polecam!!! Wspaniała atmosfera, przemili gospodarze.

∼gość [2016-12-28 15:41:43]

∼Milena Zeriali ,Trst Italija [2016-12-28 12:36:49]

Gosciniec Banica,najbolja!

∼Monika i Piotr [2016-12-28 11:35:46]

Swojska chata oczywiście :) Wspaniała atmosfera, przemili gospodarze. Gorąco polecam

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-27 21:20:53]

Gosciniec Banica.Najlepša in gostoljubna.

∼Wiesława Kulczyńska [2016-12-27 17:13:10]

Mili gospodarze,miła atmosfera, smaczne jedzonko, wygodne łóżka do wypoczynku po spacerach w górach. Cisza i świeże powietrze.
Gorąco polecamy .

∼Milena Zeriali ,Trst Italija [2016-12-27 12:45:40]

Gosciniec Banica.Polecam!

∼nieglosujacy [2016-12-27 07:24:56]

Dziękuje adminowi ze zablokował mi możliwość glosowania. Widzę ze dobra zmiana trafiła WSZĘDZIE!

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-26 18:05:53]

Gosciniec Banica.Tudi danes na Štefanovo

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-25 21:30:36]

Gosciniec Banica tudi na praznični dan

∼Zeriali Milena Trst It. [2016-12-25 11:35:42]

Gosciniec Banica.Vesel Božič

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-24 15:56:47]

Gosčiniec Banica! Banica in okolica.Moj ded Ivan Družina je bil tod okoli s 97IR pehotnim polkom iz Trsta,od decembra 1915 do junija 1916.Veliko njegovih bojnih toišev je pokopanih tu,od Konieczne doDesznice in Lipne.

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-24 15:56:44]

Gosčiniec Banica! Banica in okolica.Moj ded Ivan Družina je bil tod okoli s 97IR pehotnim polkom iz Trsta,od decembra 1915 do junija 1916.Veliko njegovih bojnih toišev je pokopanih tu,od Konieczne doDesznice in Lipne.

∼Marta K [2016-12-24 15:39:11]

Swojska Chata to najpiękniejsze miejsce na świecie.... Wspaniali ludzie i zwierzęta. Atmosfera nie do opasania. Polecam

∼Marta K [2016-12-24 15:37:51]

Swojska Chata to najpiękniejsze miejsce na świecie.... Wspaniali ludzie i zwierzęta. Atmosfera nie do opasania. Polecam

∼Marta K [2016-12-24 15:37:25]

Swojska Chata to najpiękniejsze miejsce na świecie.... Wspaniali ludzie i zwierzęta. Atmosfera nie do opasania. Polecam

∼Milena Zeriali ,Trst Italija [2016-12-24 08:38:19]

Gosciniec Banica,najbolja!

∼Milena Zeriali ,Trst Italija [2016-12-24 08:26:25]

Gosciniec Banica,najbolja!

∼Kasia Kaczorowska [2016-12-23 20:18:31]

Tylko i wyłącznie Swojska Chata.... Cudowni Gospodarze i przyjazny Reks...

∼Gosia z rodziną [2016-12-23 18:30:04]

Zawsze Swojska Chata!!! Narty zima,a latem kąpiel w rzeczce i do tego przepyszne jedzenie. Pozdrawiam Panią Wiesię ;)

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-23 16:31:22]

Gosciniec Banica,prelepi kraj!

∼Marta [2016-12-23 12:46:19]

Czemu głosowanie jest nieaktywne?

∼Agnieszka [2016-12-23 10:53:24]

Swojska Chata

∼Milena Zeriali ,Trst Italija [2016-12-23 06:48:49]

Banica,lep dopust

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-22 20:58:22]

Gosciniec Banica,kraj vreden obiska!

∼Magda [2016-12-22 10:24:27]

Najlepszy Gościniec Banica, wspaniali ludzie, przepyszna kuchnia no i przyroda...

∼Zeriali Milena Trst It. [2016-12-22 06:13:50]

Gosciniec Banica

∼Stojan Glavina Trst Italija [2016-12-21 18:03:49]

Gosciniec Banica,priporočam!

∼Paj Chi Wo [2016-12-21 11:24:46]

Skoro został zmieniony/zablokowany sposób wcześniejszego głosowania, to powinny zostać wyzerowane wyniki (nieuczciwego) głosowania.

∼Milena Zeriali ,Trst Italija [2016-12-21 06:18:01]

Gosciniec Banica,priporočam!

∼Joanna i Artur [2016-12-21 03:53:35]

Cudowne miejsce na wypoczynek. Komfortowe warunki mieszkania - pokój i łazienka czyściutkie, dobrze wyposażony aneks kuchenny. Olbrzymi i przepiękny ogród z licznymi zakątkami do wypoczynku, dającymi intymność i odosobnienie, nawet przy pełnym gości domu. Szemrzący chłodny strumień w ogrodzie. Przecudnej urody i charakteru pies Rex zawsze chętny do pieszczot o zabaw. Pyszne domowe, naturalne jedzenie, pełne ziół i bardzo urozmaicone. Przemili gospodarze. W miarę potrzeb elastyczne pory posiłków. Gorąco polecamy SWOJSKĄ CHATĘ

∼Joanna i Artur [2016-12-21 03:51:33]

Cudowne miejsce na wypoczynek. Komfortowe warunki mieszkania - pokój i łazienka czyściutkie, dobrze wyposażony aneks kuchenny. Olbrzymi i przepiękny ogród z licznymi zakątkami do wypoczynku, dającymi intymność i odosobnienie, nawet przy pełnym gości domu. Szemrzący chłodny strumień w ogrodzie. Przecudnej urody i charakteru pies Rex zawsze chętny do pieszczot o zabaw. Pyszne domowe, naturalne jedzenie, pełne ziół i bardzo urozmaicone. Przemili gospodarze. W miarę potrzeb elastyczne pory posiłków. Gorąco polecamy

∼Martyna [2016-12-21 01:30:17]

BANICA jest miejscem do którego się wraca. Nie raz... a już zawsze!

∼Stojan Glavina, Trst Italija [2016-12-20 17:03:27]

Gosciniec Banica,bili smo 3x,odlično!

∼twujwydawca [2016-12-19 17:39:03]

Pytanie do "∼mujwydafca"
Te wyniki wyglądają na manipulację. Jakiś Zachód Słońca ma 1/2 całości? To chyba jest ranking właściciela Zachodu.. i/lub wydawcy pisma. I ciekawe czy to puści moderator. W razie czego zrobię kopie ;)

∼Paj Chi Wo [2016-12-19 17:36:34]

Zmanipulowany system glosowania. Możliwość jednokrotnego (raz na dzień) głosowania NIE ISTNIEJE - kiedy system opiera się o pliki COOKES ;) Wstyd i porażka portalu.

∼Stojan Glavina [2016-12-19 14:56:06]

Gosciniec Banica

∼Zbigniew P. [2016-12-19 04:17:21]

Zachód słońca-polecam bardzo życzliwa,miła kwatera.

∼Krysia [2016-12-18 21:41:13]

Swojska chata - urokliwe miejsce, smaczna domowa kuchnia! :) polecam gorąco:)

∼Wioleta Matusik [2016-12-18 11:00:50]

Gosciniec Banika

∼Urszula Purchla [2016-12-18 10:33:00]

Bylam,bardzo pulubilam i wszyskich zachecam.zapewniam ,ze tez polubicie to miejsce gospodarzy

∼Sylwester Wańczyk [2016-12-18 09:51:43]

Polecam.

∼Lucyna Kołdras [2016-12-18 00:04:32]

Oczywiście Gościniec Banica

∼Lucyna Kołdras [2016-12-18 00:03:00]

Są spełnieniem marzeń wędrowca,zarówno fizycznie jak i emocjonalnie a przede wszystkim duchowo!!!!

∼Iwona K [2016-12-17 21:37:48]

Polecam zachód słońca:)

∼Domi [2016-12-17 16:47:55]

Gościniec Banica- cisza, relaks,spokój, pysznie i sielsko! Polecam!

∼Janek [2016-12-17 15:59:43]

Uroczy Gościniec Banica. Bardzo mili gospodarze.

∼Asia Cz. [2016-12-16 21:49:15]

"Leśny Dworek" klimatyczny , gościnny i serwuje fantastyczne specjały kuchni podlaskiej. Tam jest super!

∼genek [2016-12-16 17:55:09]

Pełna oferta wypoczynkowo-kulturalna.

∼Jacek [2016-12-16 16:01:17]

Byłem.
Pięknie.
Polecam.

∼zbnjk [2016-12-16 13:10:48]

Nie byłem, nie widziałem ale foto przemówiło - TO JEST TO

∼Agata B. [2016-12-16 13:05:33]

Świetny konkurs, polecam! Oczywiście Gościniec Banica - gospodarze, klimat, pyszności! Wszystko w jednym czarującym i klimatycznym miejscu. I bez kombinacji!

∼Janusz Wegner [2016-12-16 11:47:34]

Głosując nie chce sobie zrobić szkody. Bo i tak się ciężko dostać do Gacanka, a co dopiero po super wynikach. Ale naprawdę warto tam przyjechać posmakować ciszy i regionalnej kuchni ktora jest pieczołowicie przygotowywana przez zawodowego kucharza przy wsparciu regionalnych gospodyń.

∼Hubert [2016-12-16 10:41:18]

Znakomita kuchnia. Bardzo rodzinna atmosfera i cudowni gospodarze.

∼mujwydafca [2016-12-15 22:13:37]

Te wyniki wyglądają na manipulację. Jakaś Banica ma 1/2 całości? To chyba jest ranking właściciela Banicy wydawcy pisma. I ciekawe czy to puści moderator. W razie czego zrobię kopie

∼mujwydafca [2016-12-15 22:13:36]

Te wyniki wyglądają na manipulację. Jakaś Banica ma 1/2 całości? To chyba jest ranking właściciela Banicy wydawcy pisma. I ciekawe czy to puści moderator. W razie czego zrobię kopie

∼Greuling [2016-12-15 13:25:58]

Bardzo sympatyczne miejsce, ciekawie położone i spokojnie

∼iRENA KLIMEK [2016-12-15 10:54:57]

Gosciniec Banica caly urok okolicy przesympatyczna atmosfera przepyszne jedzenie ekologiczne .POLECAM:)

∼Janusz Mickiewicz [2016-12-15 10:26:53]

Gacanek to urokliwe i zaczarowane miejsce. Wspaniała kuchnia i genialna atmosfera. Ma jednak swoje minusy - rozleniwia . Polecam

∼Maximus [2016-12-15 09:30:31]

Piękne miejsce. Polecam

∼Urszula Purchla [2016-12-15 09:16:32]

Bylam i bardzo polubilam

∼Leszek Jopkiewicz [2016-12-15 08:31:08]

Klimatyczne wnętrza, mili gospodarze i fantastyczna kuchnia sprawiają, że do "Gościńca Banica" chce się wracać :)

∼Lidia Lewińska [2016-12-14 16:31:40]

cudowne miejsce, cisza ,las ,łąki domki zadbane,wspaniałe jedzenie... bardzo ważne można przyjechać z psem

Pogoda - AgroNews

Zainstaluj Flash Player aby zobaczyć pogodę.

Get Adobe Flash player